AVON

м.Київ, Київська обл.


8(067)856-55-28; 8(063)219-04-26 E-mail  Olichca_avon@bigmir.net  ICQ 376-444-452 Ольга

Меню сайту
Категорії розділу
ГАРЯЧІ НОВИНИ САЙТУ [72]
акції, цікаві новини, знижки, реєстрація представників
Наше опитування
Я обираю:
Всього відповідей: 67
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Курс НБУ

  

Історія успіху компанії AVON - це історія успіху кожної жінки, яка відчула відповідальність за світ і впевненість у своїй здатності зробити його кращим.

Дейвід Макконнел- засновник компанії AVON

                                                                                                                                           

З тих пір, як в 1886 році засновник компанії Дейвід Макконнелл випустив у продаж перший продукт - парфумерний набір Little Dot Perfume Set, AVON пройшла великий шлях. Сьогодні це найбільша в світі компанія, яка стала настільки відомою завдяки організації і розвитку системи прямих продажів. Ідея продавати парфумерію і косметику жінкам через торгових агентів народилася, коли Девід працював комівояжером в одному з Чиказьких видань. Своїм клієнткам як подарунок за покупку книги Девід дарував маленький флакончик парфумів. І цей маленький подарунок став настільки популярним серед його клієнток, що змусив Дейвіда замислитися над питанням: «Чого ж більше чекають від нього його клієнтки: книгу або новий аромат?» Книжки стали минулим для Макконнелла, в парфумерії він бачив набагато більше перспектив. Так в 1886 році була заснована компанія California Perfume.

Авторство створення унікальної структури прямих продажів «Каліфорнійська Парфумерна компанія» належить першому співробітнику California Perfume, місіс Персіс Фостер Імс Альбі. Саме вона зрозуміла, що жінки чудово впораються з роллю торгових агентів, пропонуючи парфумерію своїм подругам, сусідкам, родичкам. Хто, як не самі жінки чудово розуміли бажання і потреби один одного? Можливість спілкування, заробітку і самореалізації, яку пропонувала компанія, була воістину революційним рішенням, адже в кінці 19 століття жінки ще не мали права брати участь у виборах. Ідея, яка дозволяла б поєднувати роботу з сімейними обов'язками, здавалася просто фантастичною. Стати торговим агентом компанії могла будь-яка жінка. Єдиною умовою її роботи було пропонувати продукцію тільки в тих районах, де її знали, на відміну від інших торгових агентів, які роз'їжджали по всій окрузі. Так жінки завойовували довіру своїх місцевих клієнтів.


Лабораторія «Каліфорнійскої Парфумерної Компанії» в Сафферні (штат Нью-Йорк),яка була заснована в 1897 році


До кінця 19 століття в «Каліфорнійській Парфумній компанії» вже працювало близько 5 тисяч торгових агентів, обороти компанії росли з кожним роком. Компанія дала можливість багатьом жінкам отримувати солідний заробіток, продаючи парфумовану продукцію компанії. У 1987 році в Сафферні, штат Нью-Йорк, у компанії з'явилася своя лабораторія, в якій працювали з десяток співробітників. Вже в 1899 році лабораторії знадобилася площа вдвічі більше, а в 20-ті роки минулого сторіччя лабораторія виросла в 20 разів. Сьогодні - це передовий науково-дослідний центр, оснащений найсучаснішим обладнанням.

У лабораторіях Сафферна працюють більше трьохсот першокласних фахівців і вчених у галузі біохімії, фармакології, молекулярного моделювання, бактеріології, та інших напрямках косметології. Щороку в лабораторії AVON розробляються близько 1000 нових продуктів, багато з яких стали унікальними відкриттями в косметології.


Перші продавці-консультанти Каліфорнійскої парфумерної компанії.1917 рік


У 1915 році «Каліфорнійська Парфумерна Компанія» була визнана гідною золотої премії на виставці Panama-Pacific за високу якість усього асортименту продукції та дизайн упаковки. На сьогоднішній день 100% гарантія якості залишається візитною карткою компанії. На початку минулого сторіччя компанія стрімко і успішно розвивається: розширюючи свої географічні кордони (у 1914 році відкривається представництво в Канаді), і збільшуючи асортимент пропонованої продукції (в 1906 році асортимент компанії налічував 117 найменувань). Назва Каліфорнійська парфумна вже не відображала суті бізнесу компанії. Дейвід Макконнелл-молодший, який керував компанією після смерті батька, перейменовує компанію в AVON в пам'ять про батька, який був шанувальником творчості Вільяма Шекспіра, на честь міста, де народився цей знаменитий англійський драматург, Стредфорда-на-Ейвон.

 


Розвиток компанії не зупинила і Велика Депресія, за цей період обороти компанії зросли в кілька разів. Після смерті Дейвіда Макконнелла-молодшого, в 1946 акції компанії AVON продаються на Нью-Йоркській фондовій біржі. Настала Нова ера в історії AVON. Рекламна кампанія "Дін-дон, у двері дзвонить AVON» ( "Ding Dong Avon Calling"), яка стартувала в 1954 році і тривала по 1967, стала однією з найбільш тривалих і найбільш успішних рекламних кампаній у світі. У 1957 році компанія нараховує вже 100 тисяч представників. У цей період AVON виходить на міжнародні ринки.


У 70 - 80-ті роки різко збільшується кількість працюючих жінок, і здається, що метод прямих продажів стає менш ефективним. Керівництво компанії намагається протистояти негативним тенденціям, набуваючи інші фірми, наприклад, ювелірний дім «Тіффані». Але незабаром, у компанії приймається стратегічно правильне рішення: сфокусувати всі зусилля на просування в першу чергу косметичних товарів, і відродити основоположні принципи методу прямих продажів.

У 1988 році президентом і генеральним директором AVON стає Джеймс Престон. Своїм головним завданням він вважав «повернення до основ». Він став ініціатором змін і в сформованому адміністративному устрої AVON. У той період керівні позиції компанії належали чоловікам. Престон ж почав залучати талановитих і цілеспрямованих представниць прекрасної половини людства. «Я став прагнути до того, щоб як мінімум 50% керівних посад займали жінки», - розповідав Престон.

Президент компанії AVON сьогодні –Андреа Джанг.В 2004 році журнал Forbes включивїї до списку 100 найвпливовіших жінок у світі

Сьогодні компанія AVON у списку 10 провідних компаній, якими керують жінки. Номінанти оцінюються Національною Асоціацією Жінок-Керівників (NAFE) за такими критеріями: кар'єрний ріст і розвиток жінок в компанії, рівна заробітна плата у чоловіків і жінок, що займають однакові посади, програми підтримки, такі як програма забезпечення балансу трудової та сімейного життя жінок компанії та інше . У період керівництва Престона, у компанії з'явилася молода і цілеспрямована Андреа Джанг, яка очолила відділ маркетингу. У 1999 Андреа обирається Головою Корпорації. Ця унікальна і талановита жінка сьогодні одна із самих впливових фігур на хмарочосі американського бізнесу. У 2004 журнал Forbes включив пані Джанг до списку 100 найвпливовіших жінок у світі. Андреа входить до ради директорів відомих міжнародних корпорацій, таких як General Electric і Apple. Вона частий гість популярних ток-шоу.

Велику увагу Андреа Джанг приділяє благодійності та корпоративній соціальній відповідальності. У березні 2009 року компанія AVON зайняла 18 позицію в списку 100 провідних компаній у сфері корпоративної соціальної відповідальності. У 1955 році з грантом у 400 доларів був заснований Фонд AVON. Сьогодні завдяки філантропічній ініціативі компанії в усьому світі залучено понад 660 мільйонів доларів на підтримку програм, покликаних покращити життя і становище жінки в сучасному суспільстві.

Співпраця з зірками, яку AVON почала в 90-х роках минулого століття, стало ще однією візитною карткою компанії. Так в колекцію ароматів AVON потрапили кілька парфумів від знаменитостей, наприклад Uninhibited від співачки Шер і Deneuve від французької кінодіви Катрін Деньов. Сьогодні AVON співпрацює з провідними парфумерними будинками Quest International, Firmenich, IFF. Активно укладаються і підтримуються альянси з зірками і відомими дизайнерами. У їх числі Сальма Хайєк, Різ Уізерспун, Кортні Кокс, Патрік Демпсі, Крістіан Лакруа, Будинок моди «Унгаро» ...

Що таке AVON сьогодні? Це близько шести мільйонів представників більш ніж в ста країнах світу. У широкому асортименті компанії представлені найрізноманітніші продукти - від косметики до аксесуарів і прикрас, кількість найменувань яких нараховує більше 1000!

У вересні 2009 компанія успішно святкує своє 12-річчя в Україні і пишається тим, що ставши її незалежним представником, величезна кількість наших співвітчизниць скористалися можли- востями самореалізації та фінансової незалежності, що надаються AVON жінкам по всьому світу! Адже AVON - це компанія № 1 для жінок, місія якої залишається незмінною: «Бути компанією, яка краще за всіх розуміє і задовольняє потреби жінок всього світу в якісній продукції, висококласному обслуговуванні і САМОРЕАЛІЗАЦІЇ».

Ось як говорить про компанію Андреа Джанг: «У нашій продукції укладені самоповага, сила, впевненість в собі. Я стверджую, що мова йде про фінансову незалежність, про відчуття сили і почуття гордості за саму себе. Мова йде про те, щоб бути красивою, що б ви не вкладали в це поняття! »

  

Сучасний науково-досліднийцентр компанії AVON,загальною площею20 тис квадратних метрів,був заснований в 2005 році                         

ІСТОРІЯ В ДАТАХ         

1886

Дейвід Х. МакКоннелл заснував «Каліфорнійську Парфумерну Компанію» і призначив першого незалежного представника Міссіс Албі. Першим продуктом став набір парфумів.

1896

2 листопада «Каліфорнійська Парфумерна Компанія» видає свій перший каталог.

1897

«Каліфорнійська Парфумерна Компанія»  відкриває свою першу лабораторію у Сафферні, штат Нью-Йорк. 

1906

З'являється перша реклама компанії в журналі Good Housekeeping (у перекладі – "Домашнє господарство”).

1914

Канада стає першим ринком за межами США – відкрито представництво у м. Монреаль.

1927

В асортимент продуктів компанії введена лінія по догляду за шкірою.

1939

"Каліфорнійська Парфумерна Компанія” була офіційно перейменована на "Ейвон Продактс Інк.” (Avon Products, Inc.). Ім'я компанія отримала на честь річки в Англії, на якій знаходиться місто Стредфорд-на-Ейвоні - місце народження Вільяма Шекспіра, улюбленого драматурга засновника компанії Дейвіда МакКоннелла.

1946

"Ейвон Продактс, Інк.” стає компанією, акції якої продаються на біржі.

1954

Запускається рекламна кампанія «Ding Dong Avon calling» (у перекладі – «Дин-дон - в двері дзвонить Avon»), яка діяла до 1967 року. Ця рекламна кампанія AVON стала однією з найбільш тривалих і успішних рекламних кампаній в історії.
"Ейвон Продактс, Інк.” розширює свою міжнародну діяльність: включає в коло своїх інтересів країни Латинської Америки, починаючи торгівельні операції у Венесуелі.

1955

Засновано Благодійний фонд AVON.

1957

Кількість Представників сягнула 100 000, AVON перетнув історичний рубіж - показник продажу 100 мільйонів доларів США.

1959

"Ейвон Продактс, Інк.” виходить на ринок Европи, відкриваючи офіси компанії у Німеччині і Великобританії.

1961

Avon вводить серію Skin-so-Soft.

1969

"Ейвон Продактс, Інк.” виходить на ринок Азії, відкриваючи представництво в Японії.

1978

При кількості Представників один мільйон AVON досягає показника продажу 2 мільярди доларів США.

1986

Продажі компанії по всьому світі перевищують відмітку 3 мільярди доларів США.
У жовтні 1987 року виходить перша телевізійна реклама на іспанській мові.

1989

AVON стала першою косметичною компанією, яка оголосила про припинення випробувань нових косметичних засобів на тваринах.

1990

AVON починає свою діяльність у Китаї. У 1998 році, у зв'язку із забороною прямого продажу урядом країни, AVON пропонує свою продукцію на ринку Китаю у роздріб.

1991

"Ейвон Продактс, Інк.” виходить на ринок Центральної та Східної Европи, відкриваючи офіси у Чеській Республіці та Росії.

1992

AVON стала першою косметичною компанією, яка застосувала фруктові кислоти при виробництві косметичних засобів для догляду за шкірою (Anew Perfecting Complex for Face).
AVON Великобританія ініціює програму із залучення благодійних коштів і підвищення рівня обізнаності про проблему раку молочної залози.

1993

AVON починає програму «Разом проти раку молочної залози», спрямовану на підвищення рівня обізнаності про проблему, а також залучає благодійні кошти через продаж спеціальної продукції «Рожева стрічка».

1996

AVON стає офіційним косметичним спонсором столітніх Олімпійських Ігор в Атланті, штат Джорджія. AVON починає працювати в Африці, відкривши новий офіс в ЮАР.

1998

У Південній Каліфорнії проводиться перший похід із залученням благодійних внесків у рамках програми «Разом проти раку молочної залози».

1999

Андреа Джанг стала першою жінкою, яка обійняла посаду Президента і Виконавчого Директора «Ейвон Продактс Інк.».
AVON починає першу глобальну рекламну кампанію «Поговоримо!»

2000

Першими всесвітніми послами AVON стали знамениті тенісистки сестри Венера і Сирена Вільямс.

2001

Компания розпочинає програму AVONWellness

2003

AVON вводить торгівельну марку Mark – бренд для дівчат, і представляє нову програму AVON Wellness.

2004

Благодійний фонд AVON розпочинає нову соціальну програму проти насильства у сім'ї під назвою «Скажи «Ні» домашньому насильству», послом  якої є відома актриса Сальма Хайек.

2005

Благодійний фонд AVON святкує своє 50-річчя, а сума зібраних ним благодійних коштів у всьому світі досягла 450 мільйонів доларів США.
Перший аромат у новій трилогії Today, Tomorrow, Always отримує нагороду Fifi!

2006

AVON святкує своє 120-річчя, як компанія, що впродовж всієї історії пропонує жінкам можливості самореалізації.
Уряд Китаю видає AVON ліцензію на торгівлю і знову дозволяє використання методу прямого продажу.

2007

AVON почала свою першу  глобальну інтегровану маркетингову кампанію Hello Tomorrow («Вітай майбутнє») та провела  Всесвітній Саміт за Краще Майбутнє в ООН у Нью-Йорку.
Різ Візерспун стала першим Всесвітнім послом AVON, а сума коштів, зібраних і переданих на боротьбу з раком молочної залози Благодійним фондом AVON, перевищує 550 мільйонів доларів США.

2008

AVON проводить в ООН другий Всесвітній Саміт за Краще Майбутнє, де представляє браслет «Здійсни мрію» і оголошує про зобов'язання передати 1 мільйон доларів США до фонду ООН для спонсорування програм проти домашнього насильства по відношенню до жінок.
Протягом року AVON співпрацює з багатьма знаменитостями та оголошує фінансовим експертом Сьюз Орман Уповноваженим Особистим Радником з фінансових питань у США.
Компанія співпрацює з актором Патріком Демпсі, який представляє новий аромат від AVON - Unscripted. Компанія перевищує історичну відмітку показника продажу  10 мільярдів доларів США.


 

Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020
www.BIN.com Сервер финансовой информации и новостей Найди свой интернет магазин. Полный рейтинг интернет магазинов Украины Яндекс цитирования PageRank - Інформер Любіть Україну Locations of visitors to this page Украина онлайн UA TOP Bloggers